Jill Stuart JS 210
In stock
Description / Jill Stuart JS 210
Jill Stuart JS 210 is a stylish TR-90 frame suitable for wide range of lenses. Buy this high quality frame with complete confidence at best prices guaranteed & great customer experience.
More Information
| SKU | 177077 |
|---|---|
| Frame Width | 123 mm |
| Eye Height | 23 mm |
| Eye Width | 49 mm |
| Nose Bridge | 15 mm |
| Temple Size | 130 mm |
| Size | Xtra Small |
| Frame Features | Rhinestones |
| Available Lens Type | Distance, Reading |
| Frame Shape | Rectangle |
| Material | TR (Lightweight) |
| Color | Pink |