Easy Twist CT137
Out of stock
Description / Easy Twist CT137
Easy Twist CT137 is a stylish metal frame suitable for wide range of lenses. Buy this high quality frame with complete confidence at best prices guaranteed & great customer experience.
More Information
| SKU | 164781 |
|---|---|
| Frame Width | 136 mm |
| Eye Height | 26 mm |
| Eye Width | 50 mm |
| Nose Bridge | 18 mm |
| Temple Size | 135 mm |
| Size | Large |
| Available Lens Type | Distance, Reading |
| Frame Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Color | Grey |